Popis výroby a výhody této metody

Krabičky  na zakázku se vyrábějí z plastu bez potřeby vstřikovací formy. Jsou používány ve všech oborech elektrotechniky, elektroniky, sdělovací techniky, telekomunikacích, meteorologii apod. Tato metoda je vhodná zejména pro výrobu malých sérií od několika kusů až po stovky či tisíce kusů.

Výroba probíhá  podle  návrhu  zákazníka. Na základě ruční skici, vzorku nebo výkresu zákazníka se stanoví cenová nabídka. Po odsouhlasení cenové nabídky se zpracuje výrobní výkres, se kterým Vám můžeme pomoci. Před výrobou série se vyrobí prototyp ke schválení.

Krabičky vyráběné na zakázku se vyrábějí z desek tvrzeného polystyrenu – PS – různých tloušťek  a barev. Další možnost materiálu desek jsou akryláty různých barev ( i plexisklo ). Desky se obrábí  na CNC frézkách. Na ohýbací liště se ohnou bočnice. Při poslední výrobní operaci se provede montáž vnitřního vybavení krabičky a spojení jednotlivých částí krabičky. Nakonec se jednotlivé krabičky zabalí do fólií a jsou expedovány k zákazníkovi.

Krabičky mohou být vybaveny  libovolnými otvory, sloupky a drážkami pro DPS, větracími drážkami, gumovými nožičkami, kapsou  pro fóliovou klávesnici, případně i vnitřní stínící měděnou vrstvou. Krabičky lze doplnit oknem z čirého akrylu či různých barev. Vše je pečlivě propracováno.

Neváhejte a začněte poptávkou. Faxem nebo mailem  můžete zaslat skicu kreslenou od ruky nebo výkres. Nejlepší je ovšem osobní kontakt, kde můžeme prohovořit technické detaily a možnosti výroby Vaší krabičky.

Výhody této výrobní metody :

 • Odpadnou velké počáteční náklady na výrobu vstřikovací formy či tvarovacích nástrojů.
  Namísto vstřikovací formy máme zde program v CNC stroji.

 • Neustálá možnost změn pro každou vyrobenou sérii i během výrobního procesu :
  posunutí děr, drážek, otvorů, změna rozměrů, změna barev a jejich kombinací.

 • Odpadá obrábění krabičky, neboť je vyrobena na zakázku :
  krabičky jsou určeny k tomu, aby se u zákazníka provedla závěrečná montáž DPS a vodičů.

 • Možnost vybavení  krabičky sloupky ( i se závitem)  a drážkami pro DPS,  gumovými nožičkami, kapsou  pro fóliovou klávesnici, případně i vnitřní stínící měděnou vrstvou.
  Krabičky lze doplnit oknem z čirého akrylu či různých barev.
  Vše je pečlivě propracováno.

 • Krytí až IP65, ochrana EMV/EMI, samozhášivé materiály.

 • Výroba prototypu ke schválení.

 • Přesná opakovatelnost výroby,  jedná se o přesnou strojírenskou výrobu.

 • Krátké dodací termíny : výroba prototypu od jednoho týdne a série od dvou týdnů.